fkrealliskovec.sklub.cz

FK Real Lískovec vs TJ Oldřichovice

Datum a čas konání: 4.5.2024 16:30

Ani druhé kolo body nepřineslo

Naši muži se ve druhém kole nové sezóny představili na půdě Oldřichovic, ale ani tam to bodově nevyšlo.

Pohledné utkání hrané v horším počasí sledovala stovka diváků, kteří sledovali už po pěti minutách hry první změnu, kdy aktivní domácí měnili skóre. Naši nebyli rozhodně odevzdaným soupeřem a o deset minut později srovnávali stav. Před šestnáctkou domácích napřáhl ke střele Cabák a s pomocí teče míč zapadl za přímo za zády brankáře. Vstřelené branka nás posílila, a kdo ví, jak by utkání vypadalo, kdyby následná střela neskončila "jen" na břevně a kdyby domácí nepřečkali ještě jednu vyloženou šanci. Šance nicméně zůstaly nevyužity a ke konci poločasu se opět přihlásili o slovo hráči Oldřichovic, kdy během pár minut navýšili vedení o dvě branky.

Opět v aktivním druhém poločase měnil skoré Poledník, kdy po standardní situaci svou střelou o tyč snížil na 3:2 a zadělal na potenciální drama. Závěrečný tlak ale nepřišel a domácí přidali v závěru dvě branky.

Ursíni "Oldřichovice byly lepší, my jsme za stavu 1:1 nedali vyloženou šanci a pak dostali 2 góly. Potom jsme snížili a byli lepší, ale ze standardky jsme dostali na 4:2. A poté ještě jeden gól, když jsme to otevřeli."

Poledník "Dostáváme zbytečně laciné góly,a bohužel na naši branku se příliš nadřeme. Taky nás trápí menší počet hráčů, kdy jsou kluci dlouhodobě zranění nebo mají pracovní povinnosti. Pevné věřím že další utkání už zvládneme"

TJ Oldřiovice - FK REAL Lískovec 5:2 (3:1)

branky: Cabák, Polednik

sestava: Hill- Brantal, Polední, Hlavatík, Ursini, Vokoun (46´ Kaloč), Vojvodík, Strohal J., Pánek, Karpíšek ( 74´ Sutter), Cabák. Trenéři: Poledník a Kubáň

Další domácí utkáni odehrajeme výjimečně už v pátek od 17:30 a to proti Nýdku. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni a bude potřeba hnát domácí borce k prvním bodům!