fkrealliskovec.sklub.cz

TJ SOKOL Hnojník vs FK Real Lískovec

Datum a čas konání: 27.4.2024 16:30

Jeseník - Real

TJ Slavoj Jeseník nad Odrou - Real Lískovec 2:1 (0:1) branky: 35´ Pitucha 0:1, 56´ 1:1, 78´ 2:1 sestava: Lužný (46´ Kaloč) - Koval, Hrdlička, Poledník, Brantal (67´ Melar) - Papřok (58´ Žurovec), Vojvodík, Strouhal, Hlavatík, Vokoun - Pitucha

Dnes nám asi nebylo souzeno vyhrát, ale i přesto náš výkon nebyl špatný. Už v druhé minutě Vokoun postupoval sám na brankáře, ale bohužel nájezd neproměnil. Ihned poté  začal úřadovat hlavní rozhodčí a velice nám tento zápas znepříjemňoval svými výroky co se týče umu ale i urážením hráčů. I přesto jsme to ustáli a šli do vedení brankou Pituchy. Jenže do druhého poločasu se nám zarnil brankář Martin Lužný a do hry musel nastoupit hráč z pole, nutno dodat , že Dominik Kaloč se této výzvy nezalekl a jsme rádi za to. Bohužel parodie na výkon sudího opět pokračoval, ba naopak sílil, nepískal hraniční fauly na naše hráče a ještě to otáčel proti nám, s výrokem : jasné naskočení do soupeře!!!!  Logickým vyústěním byl obrat skóre ve prospěch domácích, ale i přes nepříznivý vývoj jsme mohli skóre změnit, ale boužel se nám to nepodařilo. A tak došlo k vrcholu utkání v 87 minutě , kdy jsme po rohovém kopu vystřelili na bránu a domácí obránce srazil míč rukou před sebe, ale naší radost z nařízené penalty ihned ukončil arbitr a jeho výrok zněl : střela šlapákem, útočný faul!!!!  V tu chvíli na hřiště vběhl, podle domácích místní opilec, asi chtěl poděkovat za výrok sudímu a odběhl  zase pryč. Parodie byla ukončena přesně v 90 minutě.

Jedná velká série nám skončila po 347 dnech, jen škoda že takovým způsobem, nicméňe my jedeme dále a příští zápas chceme opět začít vyhrávat!